Görünüm:
Gözat

Siyah Sarımsak Özlü Şampuan

(0)
150,00₺

Siyah sarımsak içeriği S-Allyl Cysteine (SAC), vitaminler, mineraller, kükürtlü uçucu yağlar, şekerler, proteinler ve aminoasitler bakımından normal sarımsağa göre daha zengindir. Doğanın bilimle buluştuğu formülümüzde, kullandığımız doğal bazlı hammaddeler, saçların ve saç derisinin hassas ve derinlemesine temizlenmesini sağlarken, özel bitki..

Gözat

Soap Ardıç Özlü Doğal Sabun

(0)
90,00₺

Ardıç Katranı Sabunu Doğal içeriklerden oluşan katran sabunu birçok faydalı etkisi olan bir sabundur. Ardıç Katranı ( pix juniperi oxycedrus ), ardıç ağacının kök gövdesi ile dallarının yakılmasından elde edilir ve yüzyıllardır cilt bakımı ve saç bakımı için kullanılmaktadır. Bu katranın yağ içinde bekletilmesi ile elde edilen ardıç katranı yağı..

Gözat

Soap Aynı Sefa Doğal Sabun

(0)
90,00₺

Aynısefa Sabunu Aynısefa Sabunu içeriğindeki yoğun aynısefa özü sayesinde mükemmel bir yüz ve banyo sabunudur. Aynisafa çiçeği antiseptiktir. Doku ve damar büzücü etkisi vardır. Aynısefa Sabunu Yara iyileştiricidir. Deride enfeksiyon ya da darbeyle meydana gelen yara,bere ve eziklerin iyileştirilmesinde etkilidir. Küçük yanıklar ve ..

Gözat

Soap Gül Doğal Sabun

(0)
90,00₺

Gül Sabunu Kullanım Alanı Gül Sabunu cildi nemlendirir. Yıpranmış olan ciltleri gerginleştir adeta cilde parlaklık ve canlılık kazandırır. Ciltte bulunan açık yaralara faydalıdır. Ciltte bulunan ölü derilerin giderilmesine yardımcı olarak cildin gençleşmesine destek olur. Cildi rahatlatır, cilde tazelik verir. Ferahlatıcı özelliğ..

Gözat

Soap İncir Özlü Doğal Sabun

(0)
90,00₺

Soap İncir Özlü Doğal Sabun Birinci kalite incirlerden üretilmiştir. Prina yağı ile üretilen sabunlardan daha iyi nemlendirici etkiye sahiptir. %5 Süperfat içeriğine sahip sabunumuz içeriğindeki sabunlaşmamış yağ ile Sabunumuzu her kullandığınızda cildinizin temizlerken aynı zamanda cildinizi nemlendirir ve besler. İçindekiler: Birinci Kalite..

Gözat

Soap Jojaba Doğal Sabun

(0)
90,00₺

E vitamini açısından zengin olan Jojoba bitkisinin çekirdeklerinden elde edilen Jojoba yağı cilde yumuşaklık verir. Bu sabunun saç dökülmesinden, sivilcelerin giderilmesine, deri döküntüsünden cilt kırışıklıklarına kadar geniş bir spektrumda onarıcı etkisi var...

Gözat

Soap Kil&Yosun Doğal Sabun

(0)
90,00₺

Soap Kil&Yosun Doğal Sabun Birinci kalite kil ve yosundan üretilmiştir. Prina yağı ile üretilen sabunlardan daha iyi nemlendirici etkiye sahiptir. %5 Süperfat içeriğine sahip sabunumuz içeriğindeki sabunlaşmamış yağ ile Sabunumuzu her kullandığınızda cildinizin temizlerken aynı zamanda cildinizi nemlendirir ve besler. İçindekiler: Birinci Kal..

Gözat

Soap Kükürt Sabunu

(0)
90,00₺

Kükürt Sabunu Kullanım Alanı Yıpranmış olan ciltleri gerginleştir adeta cilde parlaklık ve canlılık kazandırır. Ciltte bulunan açık yaralara faydalıdır. Ciltte bulunan ölü derilerin giderilmesine yardımcı olarak cildin gençleşmesine destek olur. Cildi rahatlatır, cilde tazelik verir. Ferahlatıcı özelliğiyle tüm ciltler için uygundur. ..

Gözat

Soap Mavi Anemon Doğal Sabun

(0)
90,00₺

Mavi anemon Çiçeği dünyada özellikle kuzey yarım kürede ve ılıman ortamlarda yetişen bir bitkidir. Ülkemizde de özellikle İzmir, Aydın ve Antalya bölgelerinde doğal olarak bulunmaktadır. Cinsine göre Şubat’tan Eylül’e kadar çiçek verir. 15 ila 20 santimetre uzunluğunda olan bu çiçek, güneş veya hafif gölgede yetişebilir. Beklenti ve umut anlamında ..

Gözat

Soap Nar Çekirdekli Doğal Sabun

(0)
90,00₺

Soap Nar Çekirdekli Doğal Sabun Birinci kalite Nar Çekirdeklerinden üretilmiştir. Prina yağı ile üretilen sabunlardan daha iyi nemlendirici etkiye sahiptir. %5 Süperfat içeriğine sahip sabunumuz içeriğindeki sabunlaşmamış yağ ile Sabunumuzu her kullandığınızda cildinizin temizlerken aynı zamanda cildinizi nemlendirir ve besler. İçindekiler: B..

Gözat

Soap Papatya Özlü Doğal Sabun

(0)
90,00₺

Elma Sirkeli ve Papatyalı Doğal Saç Sabunu Kullanım alanı: Saçlarınıza dolgunluk verir, Kepeği önler. Cildinizde kullandığınızda kimyasal peeling etkisi yaparak cilt üzerindeki ölü tabakaları temizler. Cildi aydınlatır, pürüzsüzleştirir. Akne tedavisi için de elma sirkeli sabunu kullanabilirsiniz. Saçlarda kullanıldığında mükemmel bir parla..

Gözat

Soap Salyangoz Doğal Sabunu

(0)
90,00₺

Soap Salyangoz Doğal Sabunu Salyangoz Sabunu , yapılan araştırmalar neticesinde cilt ile olan uyumu gözlenmiş ve cildin gençleşmesine ve cilt sağlına inanılmaz etkileri olduğu açıklanmıştır. Salyangozun salgıladığı özel sıvı sayesinde salyangoz sabunu üretilmekte ve salyangozun salgılamış olduğu bu salgı cildi uyararak hücre yenilenmesini sağlam..

Gözat

Soap Sarımsak Özlü Doğal Sabun

(0)
90,00₺

Soap Sarımsak Özlü Doğal Sabun Birinci kalite sarımsaklardan üretilmiştir. Prina yağı ile üretilen sabunlardan daha iyi nemlendirici etkiye sahiptir. %5 Süperfat içeriğine sahip sabunumuz içeriğindeki sabunlaşmamış yağ ile Sabunumuzu her kullandığınızda cildinizin temizlerken aynı zamanda cildinizi nemlendirir ve besler. İçindekiler: Birinci ..

Gözat

Soap Siyah Üzümlü Doğal Sabun

(0)
90,00₺

Soap Siyah Üzümlü Doğal Sabun Birinci kalite Siyah Üzümlerden üretilmiştir. Prina yağı ile üretilen sabunlardan daha iyi nemlendirici etkiye sahiptir. %5 Süperfat içeriğine sahip sabunumuz içeriğindeki sabunlaşmamış yağ ile Sabunumuzu her kullandığınızda cildinizin temizlerken aynı zamanda cildinizi nemlendirir ve besler. İçindekiler: Birin..

Gözat

Soap Yasemin Özlü Doğal Sabun

(0)
90,00₺

Yaseminli Doğal Sabun Doğal ve bitkisel yağ karışımıyla hazırladığımız Yaseminli sabunlarımızın içeriğinde kimyasal korucular bulunmaz. Bunun yanında SLS, SLES, Paraben, Hayvansal yağ içermez. Başta Zeytin yağı olmak üzere Kakao yağı, Hindistan cevizi yağı, Hint yağı, Shea butter yağı, Defne yağı, Aynısefa yağı gibi en kaliteli yenileb..

Gözat

Soap Zeytinyağlı Doğal Sabun

(0)
90,00₺

Saf Zeytin Yağlı Doğal Sabun Birinci kalite zeytinyağından üretilmiştir. Prina yağı ile üretilen sabunlardan daha iyi nemlendirici etkiye sahiptir. %5 Süperfat içeriğine sahip sabunumuz içeriğindeki sabunlaşmamış yağ ile Sabunumuzu her kullandığınızda cildinizin temizlerken aynı zamanda cildinizi nemlendirir ve besler. İçindekiler: Birinci Ka..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)