SÜREN ZEYTİNCİLİK 1996'dan Günümüze Değişmeyen Kalitesi, Yüksek Gıda Standartlarına uygun Geniş Ürün Yelpazesi, Ambalaj Seçeneği Ve Zirveye Yerleşen Sağlıklı Geleneksel Lezzetleriyle, Damak Tadına Ve Aile Ekonomisine Önem Veren Bilinçli Tüketicinin Mutfağını Ve Gönlünü Fetheden Bir Marka Olmayı Başarmıştır.

Üretim Tesislerimizde ; Yörenin En İyilerinden Seçilerek İşletmeye Getirilen Zeytin, Kalibrasyon (İrilik Sınıflandırması) Geçirildikten Sonra, Sap Ve Kusurlu Daneler Ayrılmakta, Yıkanmakta Ve Ambalajlanmaktadır. Zeytinin Alımından, Sevkiyatına Kadar Olan Tüm İşlem Aşamalarında Kontroller Yapılmakta Ve Laboratuar Ortamında Yapılan Kimyasal Ve Mikrobiyolojik Analizlerle Bu Kontroller Desteklenmektedir.
Temel Felsefesi İnsan Sağlığı Olan SÜREN Markası , Doğa'nın Naturel Lezzetini Sağlık Ve Titizlikle İşleyerek Bu Titizliği Üretimin ilk Aşamasından Başlayıp Müşterisi İle Buluşturuncaya Dek Sürdürmesidir. İşte Bu Sebeple de Tüketicisi ile Arasındaki Koşulsuz Güven Bağının Mutluluğunu Yaşamaktadır. Buna Bağlı Olarak Müşteri Portföyünü Geliştirmiş Ve Genişletmiştir Üretime Başladığı İlk Günden İtibaren Tüketicisinin Güvenine Layık Olmayı Başaran SÜREN’ Markası Üretici Konumunda Olmanın Verdiği Sorumluluğu Tüketicisine Ulaştırdığı Tüm Ürünlerin Sağlıklı Leziz Nitelikli Ve Özenli Olmasıyla Kanıtlamaktadır.
Artan Talep Ve Genişleyen Pazar Karşısında SÜREN ZEYTİNCİLİK Son Teknolojik Gelişmeleri Takip Etmiştir.Bu Gün SÜREN ZETİNCİLİK Gemlik Bölgesinde 3250 m2 Açık ,1250 m2 Kapalı Alana Sahiptir Ve 'SÜREN' Markalı Ürünlerimizin Tamamı ISO 9001’ , ISO 22000’ , OHSAS 18001’ , Güvencesiyle Üretilmektedir Ve Başta GEMLİK Zeytini Olmak Üzere Birçok Zeytin Çeşidini Standart Ürün Kalitesiyle Üretebilmektedir.Biz SÜREN GIDA SANAYİ olarak sağlıklı ve ürün güvenirliliği sağlanmış zeytinleri tüketicimize gururla sunmaktayız. Bu yüzden kendi sofralarımızdan da eksik etmediğimiz SÜREN LEZZET AİLESİ'NİN ürünlerini sizlerin sofrasına güvenle sunuyoruz