Görünüm:
Gözat

Avakado & Bambu Özlü Şampuan

(0)
30,00 ₺

Avakado & Bambu Özlü Şampuan..

Gözat

Botania Argan&Keratin Yağlı Saç Bakım Maskesi

(0)
40,00 ₺

Botania Argan&Keratin Yağlı Saç Bakım Maskesi..

Gözat

Sarımsak Özlü Şampuan

(0)
30,00 ₺

Sarımsak Özlü Şampuan..

Gözat

Siyah Sarımsak Özlü Şampuan

(0)
30,00 ₺

Harem's Siyah Sarımsak Özlü Şampuan..

Gözat

Soap Ardıç Özlü Doğal Sabun

(0)
15,00 ₺

Ardıç Katranı Sabunu Doğal içeriklerden oluşan katran sabunu birçok faydalı etkisi olan bir sabundur. Ardıç Katranı ( pix juniperi oxycedrus ), ardıç ağacının kök gövdesi ile dallarının yakılmasından elde edilir ve yüzyıllardır cilt bakımı ve saç bakımı için kullanılmaktadır. Bu katranın yağ içinde bekletilmesi ile elde edilen ardıç katranı yağı..

Gözat

Soap Aynı Sefa Doğal Sabun

(0)
15,00 ₺

Aynısefa Sabunu Aynısefa Sabunu içeriğindeki yoğun aynısefa özü sayesinde mükemmel bir yüz ve banyo sabunudur. Aynisafa çiçeği antiseptiktir. Doku ve damar büzücü etkisi vardır. Aynısefa Sabunu Yara iyileştiricidir. Deride enfeksiyon ya da darbeyle meydana gelen yara,bere ve eziklerin iyileştirilmesinde etkilidir. Küçük yanıklar ve ..

Gözat

Soap Gül Doğal Sabun

(0)
15,00 ₺

Gül Sabunu Kullanım Alanı Gül Sabunu cildi nemlendirir. Yıpranmış olan ciltleri gerginleştir adeta cilde parlaklık ve canlılık kazandırır. Ciltte bulunan açık yaralara faydalıdır. Ciltte bulunan ölü derilerin giderilmesine yardımcı olarak cildin gençleşmesine destek olur. Cildi rahatlatır, cilde tazelik verir. Ferahlatıcı özelliğ..

Gözat

Soap İncir Özlü Doğal Sabun

(0)
15,00 ₺

Soap İncir Özlü Doğal Sabun Birinci kalite incirlerden üretilmiştir. Prina yağı ile üretilen sabunlardan daha iyi nemlendirici etkiye sahiptir. %5 Süperfat içeriğine sahip sabunumuz içeriğindeki sabunlaşmamış yağ ile Sabunumuzu her kullandığınızda cildinizin temizlerken aynı zamanda cildinizi nemlendirir ve besler. İçindekiler: Birinci Kalite..

Gözat

Soap Jojaba Doğal Sabun

(0)
15,00 ₺

E vitamini açısından zengin olan Jojoba bitkisinin çekirdeklerinden elde edilen Jojoba yağı cilde yumuşaklık verir. Bu sabunun saç dökülmesinden, sivilcelerin giderilmesine, deri döküntüsünden cilt kırışıklıklarına kadar geniş bir spektrumda onarıcı etkisi var...

Gözat

Soap Kil&Yosun Doğal Sabun

(0)
15,00 ₺

Soap Kil&Yosun Doğal Sabun Birinci kalite kil ve yosundan üretilmiştir. Prina yağı ile üretilen sabunlardan daha iyi nemlendirici etkiye sahiptir. %5 Süperfat içeriğine sahip sabunumuz içeriğindeki sabunlaşmamış yağ ile Sabunumuzu her kullandığınızda cildinizin temizlerken aynı zamanda cildinizi nemlendirir ve besler. İçindekiler: Birinci Kal..

Gözat

Soap Mavi Anemon Doğal Sabun

(0)
15,00 ₺

Mavi anemon Çiçeği dünyada özellikle kuzey yarım kürede ve ılıman ortamlarda yetişen bir bitkidir. Ülkemizde de özellikle İzmir, Aydın ve Antalya bölgelerinde doğal olarak bulunmaktadır. Cinsine göre Şubat’tan Eylül’e kadar çiçek verir. 15 ila 20 santimetre uzunluğunda olan bu çiçek, güneş veya hafif gölgede yetişebilir. Beklenti ve umut anlamında ..

Gözat

Zeytinyağlı Şampuan

(0)
30,00 ₺

Zeytinyağlı Şampuan..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)